Pełny plan pracy MDK "Ligota"
Stałe formy zajęć:
1. Dziecięce Studio Artystyczne „Sezamkowo”
- codziennie od poniedziałku do piątku godz.: 9.00 – 13.30
2. Grupy wokalno – taneczne:
Ćwierćnutki - poniedziałki: 15.30
Półnutki - poniedziałki i środy godz.: 16.15
Nutki grupa młodsza - poniedziałki i środy godz.: 17.00
Nutki grupa starsza - poniedziałki i środy godz.: 18.00
3. Studio piosenki CDeN - poniedziałki i środy godz.:19.00
4. Pracownia plastyczna maluchy do 6 lat – poniedziałki 16.15 i środy godz.: 16.00
5. Malarstwo sztalugowe i rysunek:
dzieci szkoły podstawowej i starssza
od godz.: 15.00 – 19.00 poniedziałki, wtorki,
środy , czwartki oraz piątki od 15.00 – 18.00
6. Zajęcia rękodzieła artystycznego: wtorki i czwartki godz.: 15.00 - 18.00
7. Grupa taneczna „Luz”
grupa początkująca od 7 -10 lat - czwartek godz.:16.00
grupa starsza - wtorki godz.: 16.00 i czwartki godz.: 18.00
8. Mażoretki w szkole 67 na Kokocińcu
„Mini Akcent”- wtorki godz.: 17.15
„Akcent” - wtorki godz. 18.15
9. Młodzieżowy klub „Rairewa - piątek godz.: 18.00
10. Zajęcia teatralne:
poniedziałek godz. 18.00 – Teatr Nowy
wtorek godz. 18.00 – Teatr Czwarty
środa godz. 18.00 – Teatr Szósty
czwartek godz. 18.00 – Teatr Trzeci
piątek godz. 18.00 – Teatr Kultuś
11. Nauka gry na gitarze klasycznej: - od poniedziałku do piątku według indywidualnego planu dla każdego ucznia.
12. Nauka gry na keyboardzie i pianinie: - od poniedziałku do piątku według indywidualnego planu dla każdego ucznia.
13. Aerobik klasyczny: -
poniedziałki godz.: 19.00
wtorki 17.00, 18.00
środy godz.: 16.00, 19.00
14. Step:
poniedziałki godz. 20.00,
wtorki godz.: 19.00, 20.00
środy godz. 20.00,
czwartki godz. 19.00, 20.00
15. Gimnastyka dla pań dopołudniowa: poniedziałki i czwartki godz.: 9.15, 10.15
16. Język angielski:- dla dzieci –
poniedziałki godz. 16.00, 17.40
wtorek godz. 16.00
środy godz.: 16.10, 17.45
dla młodzieży i dorosłych grupa początkująca -
wtorek godz. 17.40
grupa zaawansowana środa godz.: 17.30
17. Język niemiecki:-
grupa początkująca - czwartek godz. 18.00 ,
zaawansowana środa godz.: 16.10
18. Szkoła Pamięci:- wtorek, czwartek i piątek
19. Hatha Joga: – poniedziałki godz.15.30, 17.00 ,
środy 17.00
20. Ognisko Muzyczne: – od poniedziałku do piątku
według indywidualnego planu dla każdego ucznia.
Dodatkowe informacje –
sekretariat Domu Kultury ul. Franciszkańska 33
w godzinach od 8.00 – 20.00 tel. 252-32-34