PROTOKÓŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO Pt.: „CZAR KOTA”Nadesłano 1138 prace w trzech kategoriach wiekowych.
Dnia 25 maja 2011 roku obradowało jury w składzie: Joanna Bańczyk – dyrektor MDK „Ligota”
Aleksandra Rzemińska – instruktor MDK „Ligota”
Małgorzata Prażmowska – instruktor MDK „Ligota”
Izabella Terlecka - instruktor plastyki MDK „Ligota”
Maciej Paździor – instruktor plastyki MDK „Ligota”
Jury postanowiło o przyznaniu następujących nagród:
w kategorii od 6 do 9 lat nagrody otrzymali:1. MACIEK SARNA lat 6Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
2. ALEKSANDRA CZOSNEK lat 9SP NR 10 Im. J. Korczaka, ul. M.Dąbrowskiej 10, 39-400 Tarnobrzeg
3. PATRYCJA KUŻDŻAŁ lat 6SP Im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie, 39-321 Tuszyma
4. WOJCIECH OWCZAREK lat 9Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Sobieskiego 4B, 41-800 Zabrze
5. JAN KARDASZEWICZ lat 9Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Sobieskiego 4B, 41-800 Zabrze
wyróżnienia:1. JAKUB KOSTYŁA lat 9 Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Szaniawskiego 62, 21-100 Lubartów
2. KATARZYNA KĘPKA lat 9Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Sobieskiego 4B, 41-800 Zabrze
3. EMILIA LENART lat 7 I SP W Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 17B, 22-100 Chełm
w kategorii od 10 do 13 nagrody otrzymali:
1. ŻANETA KANIA lat 12Ostrzeszowskie Centrum Kultury, Plac borek 17, 63-500 Ostrzeszów
2. KLAUDIA DOBRASZ lat 13Sławskie Centrum Kultury I Wypoczynku, ul.Odr.Woj.Polskiego 19, 67-410 Sława
3. WIKTORIA KAMYCKA lat 12Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Sobieskiego 4B 41-800 Zabrze
4. KUBA FRELICH lat11Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Broniewskiego 23, 41-800 Rybnik
5. NATALIA ROSZKOWSKA lat 13Sławskie Centrum Kultury I Wypoczynku, ul. Odr.Woj.Polskiego 19, 67-410 Sława
6. ALEKSANDRA ŁABUŚ lat 13Zespół Szkół, ul. Piłsudzkiego 31, 42-470 Siewierz
7. OLIWIA BRZESKA lat 10Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
w kategorii od 14 do 16 nagrody otrzymali:
1. JOLANTA JABŁOŃSKA lat 16 Gimnazjum nr 9 Im. R. Traugutta, ul. Krzyżowa 12, 40-111 Katowice
2. EWELINA WAWRZYNIAK lat 15Ostrzeszowskie Centrum Kultury, Plac Borek 17, 63-500 Ostrzeszów
3. PAULINA FRONCIK lat 15Gimnazjum Nr 11 Im. A.Mickiewicza, ul. Deszczowa 14, Katowice
4. KORNELIA KLIKUSZEWSKA lat 14Gimnazjum Nr 3 , ul. Łużycka 33, 66-200 Świebodzin
Ogłoszenie wyników, otwarcie wystawy pokonkursowej, wernisaż
i wręczenie nagród laureatom rozpocznie się 2 czerwca 2011 roku
o godzinie 17.00 w GALERII POD ŁUKAMI Nagrody należy odebrać w dniu otwarcia wystawy,
osoby które nie odbiorą nagród i dyplomów w tym terminie,
mogą zgłosić się po ich odbiór do sekretariatu MDK „LIGOTA” do końca czerwca.
W przypadku nie zgłoszenia się nagrody przepadają.
Dla osób mieszkających powyżej 50 kilometrów od Katowic
nagrody zostaną przesłane pocztą.
Jury:
Joanna Bańczyk
Aleksandra Rzemińska
Małgorzata Prażmowska
Izabella Terlecka
Maciej Paździor